Úžasné divadlo fyziky ÚDiF slaví 10 let

Scéna: sklepní scéna

Je to neuvěřitelné, ale je to tak! ÚDiF funguje již deset let. Přijďte s námi oslavit toto udifující jubileum, pobavit se fyzikálními experimenty a potkat naše nové i staré údifáky.

Odehrajeme před vámi to nejlepší z naší desetileté dílny. Plejádu pokusů předvede množství údifáků, kteří se dohromady v takovém počtu na podiu snad ještě nesešli. To vše pro vás zaručuje doslova jedinečný zážitek, protože vystoupení v takovémto stylu se bude opakovat nejspíše až za dalších deset let.

 

O ÚDiFu

ÚDiF neboli Úžasné Divadlo Fyziky je skupina lidí, kteří se rozhodli bavit diváky fyzikou. Předáváme radost z poznání a snažíme se probudit v lidech nadšení z pozorování světa kolem sebe. Fyzikální show děláme profesionálně, za šest let jsme naše vystoupení dostali na evropskou úroveň.

Nechceme ukazovat pouze prázdné efekty. Každé naše vystoupení má ústřední téma, příběh a myšlenku, kterou chceme sdělit. Záleží nám na tom, aby diváci mohli pochopit podstatu a příčiny překvapivých jevů, které právě viděli. Publikum je často aktivní součástí našich vystoupení a podílí se i na vysvětlení toho "jak naše kouzla děláme".

Více informací: www.udif.cz